Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy zdobyła nagrodę 1 stopnia w wyjątkowym konkursie dedykowanym szkołom i nauczycielom, zorganizowanym z okazji 85-lecia SKO pod kuratelą Banku PKO BP. W konkursie wzięło udział prawie 200 szkół podstawowych z całego kraju.Naszym wspólnym celem była promocja praktycznej edukacji finansowej w ramach programu SKO. Dzięki zaangażowaniu pracowników PKO BP w Opalenicy oraz pracy dzieci i nauczycieli, uczniowie otrzymali zestawy robotów do nauki programowania. Szczególne podziękowania składamy szkolnym koordynatorom: p. Joannie Walkowiak i p. Annie Kamińskiej.  Bardzo dziękujemy, za wszelką pomoc skierowaną do całej społeczności szkolnej. W środę, 09.09.2020r w sali gimnastycznej nastąpiło uroczyste przekazanie przez dyrektora banku p. Michała Muszyńskiego oraz p. Ewy Bartkowiak nagród- robotów. Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego wyróżnienia.:)

Jednocześnie zachęcamy Wszystkich do aktywnego uczestnictwa we wszelkich formach wsparcia działań edukacyjnych realizowanych w ramach SKO. Warto!!!

Ważne jest bowiem, by dzieci i młodzież mieli możliwość świadomego wyrabiania nawyku oszczędzania oraz kształtowania przedsiębiorczych  postaw.

Przed nami kolejny konkurs SKO 🙂 

Konkurs ten odbywa się cyklicznie i trwa od 01 września danego roku do dnia 30 czerwca roku kalendarzowego następnego. Celem jest wspieranie działań edukacji ekonomicznej dzieci i młodzieży przez aktywne prowadzenie bloga szkolnego, uczestnictwo dzieci: w lekcjach przedsiębiorczości,  wszelkich akcjach charytatywnych,   konkursach z zakresu matematyki, przedsiębiorczości, ekonomii a także odkrywanie i promowanie talentów ekonomicznych.

Serdecznie zapraszamy do wszelkiej aktywności w ramach szkolnego SKO .

Warto, nagrody na Nas czekają 🙂 

Share This
Skip to content