Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Dnia 12 grudnia br. klasy 1c i 1d z wychowawczyniami Teresą Łysiak i Ewą Łysiak – Tupalską udały się do Ośrodka Nenufar w Kościanie na spotkanie ze św. Mikołajem.

„Gdzie jest święty Mikołaj?” to zabawny, żywiołowy program, który łączy ze sobą humor z przesłaniem Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie buduje magiczny nastrój i pozwala zapoznać się z tradycjami świątecznymi. Wymaga od dzieci dużego zaangażowania, wykonywania określonych czynności i uważnego słuchania. Przybliża ducha Świąt Bożego Narodzenia i uświadamia wszystkim to, co w nich najistotniejsze.

Podopieczni dekorowali pierniki, śpiewali kolędy, ubierali choinkę. Maluchy spotkały się ze świętym Mikołajem, który każdemu dziecku wręczył drobny upominek. Następnie udały się do Sali Zabaw Nufrik. Kompleks składa się z 4-poziomowej konstrukcji zabawowej z licznymi przeszkodami, zjeżdżalnią, basenami z piłeczkami, labiryntem. Dzieci wróciły do domów zadowolone i pełne świątecznych wrażeń.

Share This
Skip to content