Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W dniach od 06-08.12.19r. spacerując po opalenickim Rynku wśród pachnących lasem choinek, świątecznych iluminacji, aromatu bożonarodzeniowych pyszności mogliśmy przenieść się w świąteczny czas. Na wszystkich, którzy przybyli w to niesamowite miejsce, czekało wiele atrakcji i niespodzianek, a dzieci jak co roku obdarzał prezentami św. Mikołaj. W magiczny klimat wprowadzili nas również nasi uczniowie, którzy prezentowali na scenie swoje pasje i zdolności artystyczne. Ponadto przez trzy dni trwania Jarmarku mogliśmy na naszym stoisku skorzystać z kupna przepięknych dekoracji świątecznych.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom i oczywiście uczniom za ogromne zaangażowanie w wykonanie świątecznych ozdób oraz występy na scenie. Jesteśmy wdzięczni wszystkim odwiedzającym nasze świąteczne stoisko za hojność i wsparcie szkoły poprzez dokonywanie zakupów. Udało nam się zebrać 6.363zł. To wielki sukces. Kwota ta zostanie przeznaczona na doposażenie szkoły.

Z serca dziękują Dyrekcja,
Rada Rodziców, Nauczyciele i Uczniowie

Zapraszamy do wspomnień podczas oglądania fotogalerii z Jarmarku.

 

Share This
Skip to content