Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

20. 11. 2019r. nasza szkoła zorganizowała Gminny Przegląd Dziecięcej Piosenki Religijnej „Sacrosong 2019”. Muzyczne spotkanie już od lat stanowi nieodłączną część obchodzonych w naszym mieście Dni Kultury Chrześcijańskiej. W tym roku na scenie auli przy ul. Farnej swój talent pokazało 12 zespołów z gminnych szkół i przedszkoli. Naszą szkołę reprezentowała grupa 0a z panią Dorotą Kaczmarek oraz klasa 3a z panią Katarzyną Ciechańską, śpiewając po dwa utwory o tematyce religijnej. W uznaniu swoich scenicznych dokonań uczniowie otrzymywali pamiątkowy dyplom oraz upominek ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu. Jak zawsze Rada Rodziców naszej szkoły zadbała o słodką niespodziankę. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom.
Na widowni przeglądu zasiedli: pani dyrektor Grażyna Szulc, pani wicedyrektor Joanna Sękowska- Kaczmarek, ksiądz kanonik Antoni Lorenz, ks. senior Walerian Łukaszewski, pani prezes Akcji Katolickiej Helena Gałkowska oraz pani radna Powiatu Nowotomyskiego Dorota Kaczmarek. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze. Uczestnikom dziękujemy za przybycie i piękne prezentacje.
Zobaczymy się za rok 😉

Share This
Skip to content