Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Rok szkolny 2018/19 przyniósł członkom UKS ,,Brawo” Opalenica, a zarazem uczniom naszej szkoły wiele sukcesów, nagród i wyróżnień. W tym roku obchodziliśmy 15- lecie naszej działalności z tej okazji dla uczczenia jubileuszu podjęliśmy szereg inicjatyw mających na celu promocję naszych tancerzy. Już w styczniu nasi zawodnicy uczestniczyli w Eliminacjach do Mistrzostw Polski , zdobywając :

I miejsce w kategorii HIP HOP oraz STREET DANCE SHOW małe grupy młodzieżowców
Kolejnym sukcesem naszych zawodników podczas Pucharu Świata w Uniejowie było zdobycie
II miejsce w kategorii HIP HOP Small Group Adlut
Najstarsza grupa potwierdziła jak zawsze swoją wysoką formę zdobywając złoto w kategorii STREET DANCE SHOW oraz złoto w kategorii HIP HOP podczas Pucharu Warmii i Mazur. Grupę Okey Souls reprezentują z naszej szkoły Marta Domagała z kl. 8a oraz Marta Muszyńska , Karolina Wojciuszkiewicz i Marta Kucz z kl. 6d

Indywidualne sukcesy w kategorii HIP HOP wywalczyły również nasze najmłodsze zawodniczki :
– Emilia Hegenbarth IV miejsce HIP HOP kadeci
– Maja Sękowska II miejsce HIP HOP młodzicy
– Nela Paryzek IV miejsce HIP HOP młodzicy

8 czerwca 2019r. odbył się PUCHAR POLSKI W TAŃCU SPORTOWYM PZTSport RADZYMIN 2019. Podczas tanecznych zmagań nie mogło zabraknąć występów zawodników UKS Brawo. Ich praca i umiejętności zostały docenione przez komisje sędziowską następującymi nagrodami:

I miejsce MINI FORMACJA OKEY Souls w kategorii Street Dance show młodzieżowców
II miejsce MINI FORMACJI OKEY SOULS w kategorii HIP HOP młodzieżowcy
Powrót z Pucharu Polski w Radzyminie z wieloma sukcesami naszych młodych, ale jeszcze nie najmłodszych zawodników uradował zarówno ich samych, Rodziców, jak i trenerów.

Sceniczny debiut naszych młodych talentów wyglądał następująco;
– II miejsce FORMACJA OKEY POWER w kategorii kadetów, w której skład wchodzą następujące uczennice:
Nela Paryzek, Julia Dziamska, Kaja Skrzypczak ,Maja Sękowska, Emilia Hegenbarth, Aleksandra Fertig, Marta Maniecka, Amelia Malinowska, Amelia Nowak, Nadia Kaczmarek, Magdalena Cicha, Zuzanna Kosicka, Tatiana Kosicka, Nicola Spychała, Róża Zgubińska, Zosia Soroczyńska, Jagna Neumann, Marysia Albrecht, Lena Pajchrowska, Dominika Kamińska, Nadia Ranecka.

W kategoriach solo i duetów zawodnicy wytańczyli:
– Nela Paryzek i Julka Dziamska – I miejsce duety młodzicy
– Nela Paryzek – IV miejsce solo młodzicy
– Kaja Skrzypczak – VI miejsce solo młodzicy
– Marta Maniecka i Amelka Nowak – V miejsce duety kadeci
– Emilia Hegenbarth i Lena Pajchrowska – VII miejsce duety kadeci.

Rok 2019 , to szczególny rok dla UKS ,,Brawo”, ale nie określają go tylko sukcesy, zawody lecz bardzo dobra współpraca z Rodzicami, ciężka praca, którą wykonują instruktorzy i trenerzy oraz pomoc licznych sympatyków Klubu.
Wszystkim, którzy przyczynili się do naszych sukcesów SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Share This
Skip to content