Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W niedzielę, 17.09.2017 r. przy kościele św. Mateusza odbył się XIX Parafialny Festyn Rodzinny. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły aktywnie włączyli się w to radosne, rodzinne świętowanie. Występy artystyczne klas 1a, 2b, 3h, 4e oraz Zespołu Akolada wywołały uśmiechy na twarzach licznie przybyłych gości.

Tradycyjnie na festynie podsumowano konkurs plastyczno – literacki pt. ,,Rodzina jest OK”. W tym roku był on realizowany  przy współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Opalenicy w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w gminie Opalenica.

Oto nagrodzeni uczniowie:
I miejsce Wiktoria Perz
II miejsce Marika Walkowiak
III miejsce Aleksandra Bogacz.

Wyróżnieni  zostali również :
Michalina Zbierska, Aleksandra Waczyńska, Kinga Krysztofiak, Michał Kaźmierczak, Weronika Kaźmierczak, Amelia Jakubiak oraz Diana Łopat.

Nagrody małym artystom wręczył Dyrektor Sebastian Szaferski oraz przedstawiciele organizatorów wspierających konkurs.

Na zakończenie imprezy odbyło się podsumowanie ,,Wakacji 2017”, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Dzieci ,,śpiewająco” podziękowały wychowawcom opiekującym się nimi podczas wyjazdów. Otrzymane ,,fotograficzne wspomnienia”  pozwolą na długo zachować w naszej pamięci wakacyjne przygody.

Share This
Skip to content