Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W poniedziałek 24 kwietnia 2017 roku odbył się konkurs z języka angielskiego ‘I speak English!’. Organizatorem były nauczycielki ze Szkoły Podstawowej im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy: Sylwia Sołtysiak, Kinga Komorowska i Natalia Kroma. Udział w konkursie miały szansę wziąć jedne z młodszych dzieci naszej szkoły, a mianowicie z klas drugich. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do pogłębiania wiedzy o języku angielskim, a także ćwiczenie umiejętności słuchania, pisania, a także czytania ze zrozumieniem w tym właśnie języku. Uczniowie drugich klas, którzy wzięli udział w konkursie, mimo młodego wieku i krótkiego stażu nauki języka angielskiego, bardzo dobrze poradzili sobie z rozwiązaniem wszystkich zadań. Ze wszystkich uczestników wyłoniono jednak tych, którzy poradzili sobie najlepiej. Rozwiązanie konkursu odbyło się 10 maja.

Miejsce I zajęła uczennica klasy IId – Amelia Jakubiak.

Miejsce II zajęła uczennica klasy IIb – Wiktoria Perz.

Miejsce III zajął uczeń klasy IId – Rafał Gielnik.

Miejsce IV zajęła uczennica klasy IIc – Amelia Sierant.

Miejsce V zajęła uczennica klasy IIe – Amelia Malinowska.

Wyróżnienia natomiast zostały wręczone:

Oliwii Zimnej z klasy IIb, Gai Kaczmarek z klasy IIb, Adamowi Sokólskiemu z klasy IIg, Konradowi Dyderskiemu z klasy IIh oraz Julii Kliszko z klasy IIc.

Pozostali uczniowie również otrzymali dyplomy i drobny upominek.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe w zakupie nagród Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Opalenicy, a także za gadżety i upominki Wydawnictwie Oxford i Firmie RouwDach.

Sylwia Sołtysiak

Share This
Skip to content