Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Szkoła Podstawowa w Opalenicy bierze udział w Programie “Extra Szkolna Stołówka”!!! Oddaj głos na naszą placówkę!!! Zasady głosowania poniżej. Prosimy o udostępnienie informacji celem maksymalnego poszerzenia odbiorców tej wiadomości!!!

PROGRAM „EXTRA SZKOLNA STOŁÓWKA”

Zasady głosowania:

1. Oddawanie głosów odbywa się poprzez kliknięcie w przycisk \”Zagłosuj\” w galerii na stronie internetowej https://www.extrastolowki.pl/, zaakceptowanie Regulaminu, podanie adresu e-mail i kliknięcie w link potwierdzający oddanie głosu. Link, o którym mowa zostanie wysłany przez Organizatora na adres e-mail wskazany przez Głosującego. Jeden głos Głosującego zapewni Szkole 1 punkt w Programie.

2. Głosujący może zwiększyć liczbę punktów, które zostaną przyznane Szkole za jeden głos Głosującego (1 głos = 10 pkt ) poprzez każdorazowe wykonanie łącznie następujących czynności:

– zakupienie w okresie od 02.01.2017 do 31.05.2017 dowolnego produktu Delmy Extra i zachowanie paragonu, z którego treści wynikać będzie dokonanie zakupu produktu Delma Extra.
– kliknięcie w przycisk \”Zagłosuj\” w galerii na stronie internetowej
– podanie daty zakupu, numeru paragonu i numeru kasy fiskalnej,
– dodanie zdjęcia paragonu (plik.jpg o wadze max. 5MB),
– podanie adresu e-mail,
– zaakceptowanie Regulaminu,
– wyrażenie zgody na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych (adres e-mail) w celach związanych przedmiotowo z Programem,
– kliknięcie w link potwierdzający oddanie głosu.

Głosowanie trwa od 01.02.2017r. do 31.05.2017r. Ogłoszenie wyników Programu nastąpi do 19.06.2017.

Share This
Skip to content