W dniu 01.12.2016r. komisja w składzie:
Pani Honorata Hermann- Zimna ? wicedyrektor szkoły
Pan Michał Zbierski ? przewodniczący Rady Rodziców
Kacper Kubiak ? przedstawiciel Samorządu Szkolnego
dokonała oceny ?Ozdób świątecznych? wykonanych przez uczniów kl. 1 ? 6.
Do konkursu przystąpiły wszystkie klasy 1 ? 6 z naszej szkoły.
Komisja jest pod ogromnym wrażeniem pomysłowości, kreatywności wykonanych ozdób
oraz ich prezentacji.
W związku z powyższym Komisja jednogłośnie przyznała wszystkim klasom maksymalną
liczbę punktów tj. 30 pkt.



















