Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W czwartek 25 lutego 2016 r. na stronie Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski opublikowane zostały oficjalne wyniki etapu powiatowego XX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, który odbył się między innymi w Szkole Podstawowej w Opalenicy. Miło nam poinformować, że czworo uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu rejonowego. Są to:

Jakub Adamczak z klasy 4c, Justyna Nowakowska z klasy 6a, Julia Stefańska z klasy 6d, Michalina Zapłata z klasy 6d.

Uczniowie ci od września przygotowywali się do zmagań na etapie szkolnym oraz powiatowym na zajęciach Koła Młodych Regionalistów pod kierunkiem Hanny Gmerek. Teraz czeka ich bardzo intensywny miesiąc przygotowań do etapu rejonowego, który odbędzie się 21 marca 2016 r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Warto podkreślić, że pozostali uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę w konkursie powiatowym, osiągnęli bardzo wysokie wyniki oraz wykazali się imponującą wiedzą o naszej „małej ojczyźnie”. W wielu przypadkach o braku kwalifikacji decydował 1 lub 2 punkty.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły :

Zuzannie Fertig z klasy 4c,

Zuzannie Zapłacie z klasy 4c,

Antoninie Jareckiej z klasy 5a,

Anieli Fertig z klasy 5e,

Maksymilianowi Ziębie z klasy 5e.

Share This
Skip to content