Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

DSC_0321Gdy za oknem plucha, a wiatr na przemian z deszczem królują w prognozach pogody, zaś śnieg stał się niemal rarytasem, duch nadchodzących Świąt rodzi się w naszych sercach i rozpoczyna się wspólne kolędowanie. Jak to możliwe?

Zgodnie z wypowiedzianymi słowami przez wicedyrektor Katarzynę Kurek-Brzyk:

„Już niedługo święta Bożego Narodzenia, rodzinny i pełen ciepła to czas. Niech urzeknie Was choinki cudny blask, kolędujcie ile tchu w piersi. Niech sąsiedzi wiedzą, że jesteście najgłośniejsi! Wkrótce w Betlejem wesołą nowinę ogłoszoną: Dzieciątko Jezus na świecie się pojawi i wiele ludzkich serc tym odmieni!”

Rozpoczął się czas wspólnego, radosnego śpiewania kolęd.   Rozbudził on radość w sercach wszystkich uczniów i nauczycieli oraz pracowników szkoły. Wspólne śpiewanie stało się także okazją do składania życzeń spokoju, harmonii oraz wielu magicznych chwil spędzonych w gronie najbliższych, a także samych powodów do uśmiechu w nadchodzącym Nowym Roku.

Share This
Skip to content