Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

IMG_1316Niezwykły, magiczny czas minionego weekendu, podczas którego na ulicach słychać było dźwięki nie tylko kolęd, ale także wspaniałe piosenki i różnorodne utwory „małych i dużych artystów”, wśród bogatych kramów ze świątecznymi ozdobami, smakołykami i rękodziełem, działy się niesamowite, wręcz cudowne rzeczy.

Wśród bogatej oferty imprez kulturalnych, nieskończonej oferty handlowej z nadzwyczajnymi atrakcjami, delektować się można było bajecznie pięknymi występami oraz pokazami naszych uczniów. Wprowadziły one wszystkich w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i pozwoliły odczuć świąteczny czar. Uroku i splendoru dodawały fenomenalnie wystrojone choinki i drzewka oraz krzewy. Niesamowitą i niezwykle gorącą atmosferę odczuć można było przy stoisku naszej szkoły, które odwiedzili wspaniali ludzie o wielkim sercu. Wśród wyjątkowych dekoracji świątecznych, gorących życzeń i uśmiechów każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Z tego miejsca składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do ogromnego sukcesu naszej placówki. Jesteśmy przekonani, iż I Jarmark Świąteczny na długo pozostanie w pamięci, nie tylko naszej. DZIĘKUJEMY!

Katarzyna Kurek – Brzyk

Share This
Skip to content