Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

IMG_1194W dniach od 16 – 20 listopada 2015r. w naszej szkole została zorganizowana druga zbiórka makulatury i puszek aluminiowych. Zebraliśmy 1625 kg makulatury oraz 27 kg puszek aluminiowych. Wśród naszych uczniów pojawili się rekordziści:

  • Kamil Wieczorek z klasy 5a –165 kg makulatury
  • Aleksy Błażewicz z klasy 5b -165 kg makulatury
  • Antonina Sierant z klasy 5b -100 kg makulatury

Wyniki piątoklasistów wywołały wśród społeczności uczniowskiej zdumienie i podziw. Wszystkim uczniom, a także rodzicom, którzy włączyli się do akcji bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Pozyskane środki zostały przeznaczone na nowe rośliny doniczkowe, które już zdobią szkolne korytarze.

 koordynator akcji

Honorata Hermann – Zimna

 

 

Share This
Skip to content