Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

20151016_193253

Dnia 17 października  rodzice uczniów klasy 2g spotkali się, aby odświeżyć i zmodernizować salę, w której uczą się ich dzieci. Zaczęli w piątkowe popołudnie, a skończyli późnym wieczorem w sobotę. Rodzice wykazali się niesamowitym zaangażowaniem, współpracą i kreatywnością. Wśród rodziców panowała wspaniała atmosfera i dopisywał znakomity humor. Rodzice  pomalowali ściany, sufit, okna, lamperię oraz listwy przypodłogowe

Przymocowali tablicę do ściany. Zawisły kolorowe firanki. W najbliższym czasie będą  nowe wieszaki i zamykana, drewniana skrzynia do przechowywania stroju gimnastycznego.

W imieniu własnym, Dyrekcji Szkoły i dzieci dziękuję rodzicom za ogromny wkład, zaangażowanie, poświęcony czas oraz sponsoring w odnowieniu sali nr 4.
Podziękowania składam: Małgorzacie i Dariuszowi Adamskim, Sylwii Remplewicz, Monice i Radosławowi Daleszyńskim, Patrycji i Sławomirowi Szajstkom, Łukaszowi Szafrańskiemu, Angelice Kaczmarek, Justynie Sękowskiej, Dominice Słocińskiej, Katarzynie Ciechańskiej.
Efekty pracy rodziców są imponujące. Dzieci są zachwycone wyglądem sali.

Dorota Król

Share This
Skip to content