Drodzy Rodzice, kochani Uczniowie!
Rozpoczynamy cykl spotkań z książką pt.: ? CZYTAJMY DZIECIOM?.
Każdego dnia, aż do wakacji nauczyciele naszej Szkoły zaprezentują ulubione wiersze, opowiadania, ballady i bajki światowej literatury.Dzisiaj posłuchajcie pań wicedyrektor Agnieszki Bręk ? Świtalskiej i wychowawczyni grupy 0a Agnieszki Zdarta?Sobisiak
Życzymy miłych wrażeń!!!