29 kwietnia br. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego uczennica klasy 8a Rozalia Kucharska odebrała zaświadczenie Laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. 👏
Podczas zmagań konkursowych na etapie szkolnym, rejonowym i wojewódzkim uczennica wykazała się bardzo dużą wiedzą i umiejętnościami znacznie wykraczającymi poza podstawę programową z chemii oraz doskonale poradziła sobie z wymagającymi zadaniami konkursowymi. 🔬✨
Zdobytą wiedzę i doświadczenie Rozalia pragnie rozwijać w Liceum Ogólnokształcącym Św. Marii Magdaleny w Poznaniu w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. 🏫🧬 Uzyskany tytuł laureata pozwoli dostać się jej bez przeszkód do wybranej szkoły średniej, niezależnie od liczby uzyskanych punktów na egzaminie ósmoklasisty. 📚 W dalszej przyszłości Rozalia planuje realizować swoje marzenia, studiując medycynę. 👩⚕️💙
Nauczycielem przygotowującym uczennicę do konkursu, który wspierał rozwijanie zainteresowań chemicznych oraz pomagał pogłębiać wiedzę i umiejętności wykraczające poza podstawę programową, była pani Izabela Kurek. 👏
Serdecznie gratulujemy Rozalii oraz pani Izabeli Kurek tego sukcesu. 🌟 Laureatce życzymy dalszych osiągnięć, wytrwałości i satysfakcji z rozwijania pasji naukowych. 💐📖


