Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W środę, 6 marca br. uczniowie z klasy 4e MARCIN CIECHAŃSKI i MATEUSZ WIECZOREK   reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Historyczno- Regionalnym, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Rudnikach.
Celem konkursu było przybliżenie dziedzictwa kulturowego regionu oraz rozwijanie zainteresowań historią. W konkursie uczestniczyły drużyny ze szkół naszej gminy.
Konkurs odbywał się w formie teleturnieju, drużyny rywalizowały między sobą rozwiązując zadania i odpowiadając na pytania z historii naszego regionu.
Reprezentanci naszej szkoły zostali laureatami II miejsca. Gratulujemy Marcinowi i Mateuszowi wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach. Chłopcy przygotowani zostali przez panią Monikę Garczarek, której także gratulujemy.

Share This
Skip to content