Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W dniach od  22 stycznia do 6 lutego w naszej szkole odbyła się zbiórka artykułów plastycznych i papierniczych dla wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczego i Środowiskowego Domu Samopomocy w Sielinku. Akcja została zorganizowana przez nauczycieli naszej szkoły, przez panie Łucję Szner, Klaudię Mikołajczak, Monikę Kasperczak oraz Paulinę Piechowiak. Dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie z klas I-VIII oraz nauczyciele przynieśli różne artykuły papiernicze i  plastyczne. W sumie udało się zebrać ponad 100 sztuk produktów różnego rodzaju w tym: bloki, zeszyty,  bibuły, plastelinę, kleje, farby, kredki, długopisy, ołówki.

Przekazane artykuły zostały przewiezione przez  organizatorów zbiórki do Placówek w Sielinku.
W imieniu Podopiecznych OREW i  ŚDS  serdecznie dziękujemy za okazane serce i zebrane artykuły!!!

Share This
Skip to content