Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Z okazji 90 – tych urodzin naszej szkoły odbył się konkurs SKO na zaprojektowanie banknotu o nominale 90 złotych. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, zorganizowanego przez opiekunki Szkolnej Kasy Oszczędności PKO BP działającą w naszej szkole odbyło się właśnie w przeddzień urodzin naszej szkoły. Głównym celem było zachęcenie dzieci do zainteresowania się tematyką oszczędzania. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0-III. Prace były bardzo pomysłowe i oryginalne. Uczniowie wykazali się dużym talentem artystycznym i inwencją twórczą. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane m.in. przez PKO BP. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Zachęcamy także do aktywnego oszczędzania w SKO.

Opiekunowie SKO Dorota Jaroszyk, Agnieszka Zdarta Sobisiak

 

Share This
Skip to content