Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Robotyka jest dziedziną nauki zajmująca się projektowaniem, budową, która wykorzystuje zagadnienia z zakresu elektroniki, matematyki, informatyki, mechaniki a także sztucznej inteligencji.

W naszej szkole również realizujemy projekty z dziedziny robotyki. Podczas dodatkowych zajęć tworzymy roboty, które zostały przez nas odpowiednio zaprogramowane i zaprezentowane zaproszonym gościom podczas 90-lecia naszej szkoły. Stworzone przez nas roboty zaprogramowaliśmy w zakresie ruchów i działań przy użyciu specjalnych aplikacji.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w zajęciach, podczas których tworzymy kreatywne zabawki i mamy okazję do eksperymentowania.

Share This
Skip to content