Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Dnia 16 października 2023 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Wzięło w nim udział 10 uczniów z klas 7. Wykazali się oni dużą wiedzą biologiczną. Konkursy przedmiotowe zapewniają laureatom i finalistom zwolnienie z części egzaminu zewnętrznego, dodatkowe punkty do szkoły średniej oraz pierwszeństwo w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Sprawdzają również wiedzę i umiejętności z danego przedmiotu oraz przygotowują do dalszego kształcenia. Miło nam poinformować, że w tym roku do etapu rejonowego zakwalifikowała się Gabriela Fertig uczennica klasy 7c, która wraz ze swoim nauczycielem Panią Joanną Sękowską – Kaczmarek solidnie przygotowywały się do konkursu. Zatem dobro dziecka, jego sukcesy i osiągnięcia są warte każdego trudu. Zakwalifikowanie Gabrysi do kolejnego etapu jest potwierdzeniem, że warto rozwijać zainteresowania i uzdolnienia naszych wychowanków.

Serdecznie gratulujemy zarówno Gabrieli jak też Pani Joannie Sękowskiej- Kaczmarek. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne etapy.

 

Share This
Skip to content