Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim pracownikom oświaty za wysiłek włożony w wychowanie i edukację dzieci. W tym dniu pamiętamy o nauczycielach, pracownikach szkoły, a także o wychowankach. Właśnie z tej okazji 13 października 2023 r. w szkole przy ul. Farnej uczniowie klasy 3d pod kierunkiem pani Romany Kurcewicz przygotowali występ wzorowany na gali rozdania amerykańskich Oscarów. Medalowe Oscary otrzymali wszyscy nauczyciele oraz pracownicy związani z oddziałami 0-3. Nie zabrakło także tańców, które poprowadziła pani Monika Kasperczak.
Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło także w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi w szkole przy ul. Poznańskiej, gdzie odbył się okolicznościowy apel w formie koncertu życzeń, przygotowany przez uczniów klas 6d i 7c pod opieką pań Mirosławy Ginter i Marzeny Kamińskiej.
Po południu natomiast w opalenickim Centrum Kultury i Bibliotece odbyła się uroczysta Rada Pedagogiczna, podczas której uczniowie klasy 3d przedstawili humorystyczną inscenizację okraszoną piosenką i tańcem w wykonaniu dziewczynek z klasy 1b.
Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia i wręczyli kwiaty na ręce pani dyrektor Grażyny Szulc, która także zwróciła się do zebranych życząc satysfakcji z wykonywanej pracy.

 

Share This
Skip to content