Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Uczniowie klasy 1d udali się do Błogostanu w Opalenicy, by bliżej przyjrzeć się pracy terapeuty masażysty oraz kosmetologa. Pani Kamila Wojtala, mama Lilki, na co dzień jest właścicielką SPA.

Pokazała nam swoje zamiłowanie, opowiadając na czym polega jej praca. Cieszące oko pokoje tworzyły relaksujący klimat, dowiedzieliśmy się o różnych formach masażu, np. o tradycyjnym leczniczym, a także o tych przynoszących odprężenie: masażu świecą, gorącymi kamieniami, czy też czekoladą belgijską. Dzieci były bardzo zainteresowane, a czekolada wymieszana z olejkiem kusiła, by ją skosztować.

Pani Kamila nawiązała również do emocji i stanów zmęczenia czy złości, jakich w tych czasach nie brakuje. Przygotowała mały wykład. Mogliśmy też zobaczyć jak pani kosmetolog wykonuje piękne, żelowe paznokcie. Oczywiście płeć żeńska nie mogła wyjść z podziwu i gdyby tylko mogła, z chęcią zasiadłaby na fotelu klientki. Na koniec czekała na nas niespodzianka w postaci lemoniady no i… czekolady belgijskiej, tym razem bez olejku! Dziękujemy za cenny czas oraz za upominki pielęgnacyjne.

Share This
Skip to content