Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W niedzielę 19.09.2021 r. odbył się Parafialny Festyn Rodzinny przy kościele św. Mateusza. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły aktywnie włączyli się w to radosne, rodzinne świętowanie. Występy artystyczne grup klasowych, tancerzy i solistów wywołały uśmiechy na twarzach licznie przybyłych gości. Zabawy zorganizowane na boisku szkolnym zachęciły ,,małych i dużych” do aktywnego spędzenia popołudnia.

Tradycyjnie na festynie podsumowano konkurs plastyczny, tym razem pod hasłem ,,Dobre serce mam – o planetę dbam”. Autorzy wyróżnionych prac zostali nagrodzeni, a z prac powstała ekologiczna wystawa…

To było radosne spotkanie mieszkańców naszego miasta i gminy, którzy wspólnie obchodzili kolejne ,,Mateuszowe imieniny” 😉

Share This
Skip to content