Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W piątek, 04 czerwca 2021r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Sportu. Dzieci z oddziałów 0-3 miło spędziły czas wyruszając wraz z wychowawcami i rodzicami na piesze wycieczki, place zabaw, tereny zielone. Nie zabrakło gier sportowych, zawodów, zabaw z piłką, chustą edukacyjną.
Starsi uczniowie integrowali się, poznając walory turystyczno- krajoznawcze naszej najbliższej okolicy, udając się na wycieczkę rowerową. Trasa: Opalenica-Troszczyn-Urbanowo-Opalenica.
Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie za udostępnienie boiska szkolnego, na którym uczestnicy wycieczki mogli odpocząć i poznać okolice szkoły.
Ponadto nad bezpieczeństwem wycieczki czuwali pracownicy opalenickiej Straży Miejskiej, którym również serdecznie dziękujemy.
Zatem z wielką radością rozpoczęliśmy szkolny sezon rowerowy . Mamy nadzieję, iż zachęciliśmy wszystkich do większej aktywności ruchowej i wzmacniania kondycji fizycznej i psychicznej.
Po zabawach sportowych i wycieczce rowerowej mogliśmy zregenerować swoje siły spożywając przepyszną grochówkę w stołówkach szkolnych.
To był dzień pełen sportu, humoru i integracji. Znowu razem:)

Fotorelacja ul. Farna

Fotorelacja ul. Poznańska

Share This
Skip to content