Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Rok 2020 przyniósł wiele zmian, dlatego także tegoroczny Finał WOŚP był inny niż wszystkie. Fundacja WOŚP nie zwolniła tempa – ruszył finał z głową!
Kolejny raz z dumą, choć w nieco inny – reżimowy sposób wsparliśmy działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zebrali wśród uczniów i pracowników szkoły 1919,70 zł. Jesteśmy przekonani, że zebrane pieniądze pomogą w ratowaniu zdrowia i życia.
Wczesnym rankiem, w niedzielę dyrekcja, nauczyciele, pracownicy placówki oraz uczniowie wyruszyli w 5 km trasę biegu charytatywnego ulicami Opalenicy, pokonując ją biegnąc lub maszerując. Podczas tegorocznego 29 finału WOŚP, który już tradycyjnie odbył się w CKiB w Opalenicy mimo obostrzeń i wytycznych związanych z pandemią wystąpiły solistki z naszej szkoły : uczennica klasy 6b Wiktoria Perz i klasy 6g Marika Jasińska.

Szczególne podziękowania kierujemy do 24 uczniów- szkolnych wolontariuszy, którzy kwestowali z puszkami, zaopatrzeni w maseczki i niezbędne środki ostrożności. Maszerując ulicami naszego miasta udało im się zebrać 23613,86zł. To wielki sukces. 🙂

Dziękujemy za WASZE WIELKIE serca.
Do zobaczenia za rok.

Sie ma

Share This
Skip to content