Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Dnia 29 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy odbyła się uroczystość przyjęcia dzieci z oddziałów zerowych jako członków społeczności szkolnej. Bohaterami spotkania były dzieci z pięciu grup: 0a, 0b, 0c, 0d i 0e.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i W. Niegolewskich w Opalenicy Pani Grażyna Szulc, Pani wicedyrektor Agnieszka Bręk-Świtalska, Pani wicedyrektor Joanna Sękowska- Kaczmarek, a także przedstawiciele Oddziału PKO Pani Jolanta Ziętek oraz Pani Ewa Bartkowiak ,a także maskotka ŻyrafKa Lokatka.

Dzieci z grupy 0a zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem Pani Agnieszki Zdarta -Sobisiak. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.

Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu pani dyrektor Grażyna Szulc dokonała pasowania. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały medale oraz upominki ufundowane przez Oddział PKO w Opalenicy i Radę Rodziców. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia.

Share This
Skip to content