Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W dniu 21 listopada 2019r. odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski w Zespole Szkół w Opalenicy w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej. Temat przewodni to: Wiara, Nadzieja, Miłość. Naszą szkołę reprezentowali: Michalina Kolata – kl. 6b, Nel Kaczmarek- kl. 7b, Katarzyna Jankowska – kl.7a, Kinga Krysztofiak –kl. 7b, Tobiasz Ganda – kl. 7a, Aleksandra Bartkowiak – kl. 7b oraz Wiktor Jasiński – kl.7d.

Uczestnicy w nastrojowej atmosferze recytowali utwory o tematyce związanej z wiarą, nadzieją i miłością. Komisja konkursowa była pod ogromnym wrażeniem wszystkich wykonań. Był stres, dużo emocji, ale także zadowolenie z przełamania bariery wystąpień na scenie przed dużą publicznością.

Występ zakończył się sporym sukcesem, ponieważ Michalina Kolata i Nel Kaczmarek otrzymały wyróżnienia, a Wiktor Jasiński uzyskał III miejscew kategorii szkół podstawowych. Za wybór repertuaru i przygotowanie uczniów odpowiedzialne były: Mariola Borowiak, Agnieszka Bręk- Świtalska, Mirosława Ginter i Danuta Żybura- Jarosz.

Gratulujemy Naszym uczestnikom i życzymy dalszej owocnej pracy oraz doskonalenia talentu artystycznego.

Share This
Skip to content