Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Dyrekcja naszej szkoły pragnie podziękować za włączenie się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta”, którego celem było upamiętnienie postaci i wydarzeń ważnych dla Rzeczypospolitej, a w szczególności Naszej Małej Ojczyzny.
Nasi uczniowie począwszy od oddziałów przedszkolnych a skończywszy na ósmoklasistach wraz ze swoimi nauczycielami, wychowawcami odwiedzili miejsca pamięci na terenie naszego miasta, porządkowali groby, składali kwiaty i palili znicze w hołdzie niezwykłym ludziom, którzy tworzyli historię tak Polski, jak i regionu.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie naszej szkoły.

Share This
Skip to content