Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie. Od najmłodszych lat staramy się więc przekazywać dzieciom tę mądrą zasadę. Zdrowy styl życia to jeden z wielu modeli zachowań promowanych także przez naszą szkołę. Tym bardziej miłą niespodzianką okazał się pewien bezinteresowny gest. Działający w imieniu Przedsiębiorstwa Handlowego ADLI oraz Opalenickiej Izby Gospodarczej prezes Jan Adamczewski przekazał na rzecz opalenickiej podstawówki zestawy paletek do gier zespołowych. Jest ich na tyle dużo, że nie zabraknie zapewne dla żadnego dziecka, które będzie chciało skorzystać z takiego prezentu. Pomysły na gry i wspólne zabawy z użyciem tego typu pomocy podsuną dzieciom z wielką chęcią również nauczyciele. Taki dodatkowy sprzęt do wykorzystania, choćby podczas zajęć ruchowych czy świetlicowych, to też zawsze dobra okazja do podniesienia ich atrakcyjności.
Niewątpliwie każde takiego rodzaju wsparcie to cenny odruch serca oraz wielka życzliwość skierowana w stronę naszych uczniów. Radość w oczach dziecka oraz jego dobra kondycja fizyczna i psychiczna to przecież wartości, do których wszyscy dążymy. Dlatego też, chcielibyśmy w imieniu całej społeczności uczniowskiej serdecznie podziękować panu Janowi Adamczewskiemu za dołożenie starań, aby nasi uczniowie jeszcze mocniej i jeszcze szerzej się uśmiechali.

Dyrekcja i nauczyciele
Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Opalenicy

 

Share This
Skip to content