Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Akcja zbierania karmy i kocy dla bezdomnych zwierząt w Posadówku spowodowała olbrzymie zainteresowanie. Klasa 3 b z wychowawczynią p. Teresą Łysiak i rodzicami postanowiła dodatkowo wesprzeć schronisko w Posadówku. Przedstawiciele klasy 3 b -Róża i Tymek odwiedzili schronisko w sobotę 27 października.
Z informacji przekazanych od rodziców wynika, że to nie była łatwa wizyta, emocje szargały zarówno dziećmi jak i rodzicami.
„Psie spojrzenia i bezwarunkowa chęć kontaktu fizycznego była po prostu ujmująca i chwytała za serce.”
Opiekun schroniska opowiadał wiele przejmujących smutnych historii na temat niektórych psiaków. Dzięki firmie BHJ Polska Sp.z.o.o. w Michorzewku zakupione zostały najpotrzebniejsze rzeczy- Karma fimy Josera, miski, legowiska. Część darów została przekazana do schroniska w Posadówku, a druga część zostanie przekazana schronisku w Buku w najbliższą niedzielę.
Chęć pomocy pieskom ze schroniska zaszczepia u dzieci i dorosłych takie wartości jak współczucie, wrażliwość i miłość do zwierząt.
Dziękujemy rodzicom z klasy 3 b oraz firmie BHJ Polska Sp. z oo z siedzibą w Michorzewku za okazane serce.

Organizatorzy

Share This
Skip to content