Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Ada Wierzbińska, uczennica klasy 5b Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy od roku pasjonuje się kolarstwem. Osiąga w tej dziedzinie już niemałe sukcesy. 15.09.18r. zajęła VII miejsce na Mistrzostwach Polski MTB w Głogowie w kategorii klas V. Natomiast 21.09.18r. uczestniczyła w powiatowych i gminnych zawodach MTB . Cieszy nas fakt, że te zawody ukończyło ponad stu zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjów.
Jesteśmy dumni, bowiem nasza uczennica, Ada w Parku 700-lecia w Tarnowie Podgórnym stanęła na podium, zajmując I miejsce w kategorii wiekowej klas V. To ogromne osiągnięcie. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów sportowych.