Uczniowie klas 2a i 2b wzięli udział w 33. Akcji Sprzątanie Świata – Polska! 🌿 Akcja została przeprowadzona 22 kwietnia. Uczniowie sprzątali teren przy szkole oraz teren wokół boiska Orlik 🧹. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu dzieci zebrano całe worki śmieci 🗑️👏.
Dzięki takim działaniom miejsce, w którym żyjemy, jest czystsze i piękniejsze 💚. Za działania na rzecz środowiska klasy 2a i 2b, wychowawczynie panie Andżelika Murkowska i Ewa Łysiak-Tupalska oraz nasza szkoła zostały uhonorowane certyfikatami 🏆♻️. Jesteśmy dumni 😊.










