Z okazji przypadającego na dzień 08 maja Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek biblioteka szkolna zaprosiła w swoje progi wszystkich tych, którzy zechcieli świętować z nami ten wyjątkowy dla nas dzień 😊.
utworzone przez Patryk | maj 12, 2026 | 0 - III, Aktualności, Czytelnictwo, IV - VIII
Każdego roku Tydzień Bibliotek odbywa się pod innym hasłem, tym razem pt. „Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz” 📖.
Zatem zachęciliśmy uczniów oraz nauczycieli do odwiedzenia naszej szkolnej biblioteki, wzięcia udziału w zabawach i quizach czytelniczych, a przy tym świetnej zabawy 🙂.
Była radość, szczere uśmiechy, ciepłe rozmowy i znalazły się osoby w przebraniu za postać ze swojej ulubionej książki, bajki czy bohatera literackiego 🎭📚. Można też było zrobić sobie selfie z bibliotekarzem pt. „Księga Twarzy Bibliotekarzy”, „Otwierasz. Odkrywasz” (wybierz swój cytat), jak również skorzystać z „Randki w ciemno z książką” 📸❤️📖.
Po prostu… Biblioteka. Lubię tu być!!! 💙
Dziękujemy za tak liczny udział i serdeczności z Waszej strony 😊🙏.
Wasze bibliotekarki 📚✨