8 maja klasa 3a wraz z wychowawczynią, panią Pauliną Piechowiak, odwiedziła bibliotekę z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. 😊
Uczniowie złożyli paniom bibliotekarkom serdeczne życzenia oraz zaśpiewali „Sto lat”, sprawiając im wiele radości. 🎶💐 Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, a dzieci przy okazji wypożyczyły także ciekawe książki do czytania. 📖✨






