Nie olewaj! Zlewaj!
Takie hasło wykrzyczały dziś wspólnie dzieci przy oficjalnym ortwarciu olejomatu ?
Liczy się każda kropla ?
Dzieci z klas 1 i 3 ???uczestniczyły w oficjalnym otwarciu olejomatu w naszym mieście, który znajduje się przy ulicy 3 Maja 22 ?
Olejomaty to Innowacyjny Ogólnopolski System Zbiórki Zużytego Oleju Spożywczego (UCO) mający na celu promowanie zrównoważonej gospodarki zużytych olei i tłuszczy roślinnych. Dzięki nim można w prosty sposób przekazać zużyty olej do dalszego recyklingu, przyczyniając się do ochrony środowiska i zmniejszania ilości zanieczyszczeń. ??























