Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W dniach od 03-05.12.2021r. spacerując po opalenickim Rynku mogliśmy przenieść się w świąteczny, magiczny czas. Na wszystkich, którzy przybyli w to niesamowite miejsce, czekało wiele atrakcji i niespodzianek, a dzieci jak co roku obdarzał prezentami św. Mikołaj.
W magiczny klimat wprowadzili nas również nasi uczniowie, którzy prezentowali na scenie swoje pasje i zdolności artystyczne. Ponadto niespodzianką dla wszystkich okazał się sobotni występ uczniów i nauczycieli. Przez trzy dni trwania Jarmarku mogliśmy na naszym stoisku skorzystać z kupna świątecznych upominków oraz płyty z kolędami nagranej przez naszych uczniów pod opieką p. Joanny Majewskiej.
Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom i oczywiście uczniom za ogromne zaangażowanie w przynoszenie świątecznych niespodzianek oraz występy na scenie. Jesteśmy wdzięczni wszystkim odwiedzającym nasze świąteczne stoisko za hojność i wsparcie szkoły poprzez dokonywanie zakupów. Udało nam się zebrać 4500 zł.
Decyzją Rady Rodziców i Dyrekcji połowa zebranej kwoty będzie przeznaczona na rehabilitację małej Mai Tomczak ze Zbąszynia.

Z serca dziękują Dyrekcja,
Rada Rodziców, Nauczyciele i Uczniowie

Zapraszamy do oglądania fotogalerii z Jarmarku.

Share This
Skip to content