Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

,,Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter serca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach”
Marek Tuliusz Cycer

Jak co roku w naszej szkole w pierwszych dniach jesieni Rada Rodziców i Dyrekcja organizuje kiermasz. Tym razem chcemy, by była to akcja związana z czytelnictwem, bowiem w większości naszych mieszkań na półkach znaleźć można książki. Te, które często dostajemy w prezencie, bajki, lektury szkolne i inne. W wybranym wspólnie terminie (zebrania z Rodzicami) zorganizujemy kiermasz, podczas którego będzie można dokonać zakupu nowej książki. Umożliwi to naszym dzieciom nabycie nowych pozycji w symbolicznej cenie. Pozyskany dochód przeznaczymy na realizacje marzeń naszych dzieci.
Już dziś można przekazywać książki używane, ale w bardzo dobrym stanie do swoich wychowawców lub do portierni.
Liczymy na aktywny udział oraz zaangażowanie nie tylko Rodziców, ale także wszystkich Uczniów i Nauczycieli Naszej Szkoły.

Share This
Skip to content