Pracownicy

   DYREKCJA SZKOŁY

  • Emil Mleczak – dyrektor szkoły
  • Honorata Hermann – Zimna – wicedyrektor szkoły
  • Katarzyna Kurek – Brzyk – wicedyrektor szkoły

GRONO PEDAGOGICZNE 

  1. Mariola Borowiak – nauczyciel języka polskiego
  2. Agnieszka Bręk- Świtalska – nauczyciel  języka polskiego, logopedia
  3. Iwona Chojnacka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  4. Agnieszka Chwalińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
  5. Katarzyna Ciechańska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  6. Mirosława Dembina – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  7. Ewelina Faralewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  8. Jacek Flak – Marcinkowski – nauczyciel wychowania fizycznego
  9. Monika Garczarek – nauczyciel języka niemieckiego, historii
  10. Mirosława Ginter – nauczyciel języka polskiego
  11. Hanna Gmerek – nauczyciel historii,
  12. Barbara Grześkowiak – wychowawca świetlicy
  13. Honorata Hermann-Zimna – zastępca dyrektora szkoły, nauczyciel przyrody, wychowanie do życia w rodzinie
  14. Mateusz Hojan – nauczyciel muzyki
  15. Dorota Kaczmarek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  16. Elżbieta Kaczmarek – pedagog szkolny
  17. Renata Kaczmarek – nauczyciel przyrody, religii
  18. Anna Kamińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  19. Monika Kasperczak– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  20. Mirosława Kałek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  21. Renata Knop – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  22. Kinga Komorowska – nauczyciel języka niemieckiego
  23. Natalia Kroma – nauczyciel języka niemieckiego
  24. Dorota Król – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  25. Anna Kurek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel plastyki
  26. Katarzyna Kurek- Brzyk – zastępca dyrektora szkoły, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  27. Alina Ławniczak – psycholog
  28. Ewa Łysiak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  29. Teresa Łysiak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  30. Anna Maniecka – nauczyciel języka niemieckiego
  31. Karolina Mądra – nauczyciel bibliotekarz
  32. Marzena Michalska – nauczyciel przyrody, matematyki
  33. Emil Mleczak – dyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
  34. Honorata Niewiadomska – nauczyciel religii
  35.  Anna Owsiańska –  nauczyciel informatyki, techniki
  36. Małgorzata Roszkiewicz – nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyka zdrowotna
  37. Krzysztof Rybarczyk – wychowawca świetlicy
  38. Maria Skiba – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  39. Wiesława Słaba – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  40. Sylwia Sołtysiak – nauczyciel języka angielskiego
  41. Dariusz Spychała – nauczyciel języka angielskiego
  42. Danuta Stachowiak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  43. Anna Szaj – nauczyciel religii
  44. Bernarda Szczygieł – kierownik świetlicy
  45. Grażyna Szulc – nauczyciel matematyki
  46. Iwona Uliczka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  47. Żywilla Umińska – nauczyciel  matematyki
  48. Agnieszka Wojciechowska – nauczyciel wychowania fizycznego,  gimnastyka zdrowotna
  49. Aleksander Ziobro – nauczyciel wychowania fizycznego
  50. Beata Ziobro – nauczyciel wychowania fizycznego

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

1. Małgorzata Jóźwiak- sekretariat
2. Kamila Kryś – sekretariat
3. Irena Wiśniewska
4. Ewa Szymankiewicz
5. Ewa Szymańska
6. Klara Polak
7. Barbara Dolska
8. Maria Kalemba
9. Urszula Kaczorowska
10. Dorota Kapelska
11. Katarzyna Szymankiewicz
12. Elżbieta Górna
13. Maciej Woźny
14. Marek Ludwikowski
15. Zbigniew Horowski
16. Patryk Łągwa

Dodaj komentarz