Koła zainteresowań

WYKAZ KÓŁEK ZAINTERSOWAŃ DLA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Lp.

Nazwa koła

Termin/dzień

Godzina

Prowadzący

Sala

 1. Plastyczne

środa

10.50 – 12.35

Mirosława Kałek
 2. Polonistyczne

kl. 3e

czwartek

8.55 – 9.40

Wiesława Słaba czytelnia
 3. Artystyczne

piątek

8.00 – 8.45

Katarzyna Ciechańska
 4. WIOLINKI

czwartek

13.40 – 14.25

Anna Kurek 7
 5. Matematyczne

poniedziałek

12.45 – 13.30

Dorota Król 4
 6. Polonistyczne „ZACZYTANI”

piątek

8.55 – 9.40

Agnieszka Chwalińska
 7. „Niemiecki po angielsku”

czwartek

14.35 – 15.20

Kinga Komorowska 204
 8. Euruś” – zagranicą

cyklicznie

Wg harmonogramu

Kinga Komorowska, Monika Garczarek
  9. Matematyczne

czwartek

13.40 – 14.25

Mirosława Dembina 8
 10. Polonistyczne „Powtóreczka”

poniedziałek

14.25 – 15.20

Agnieszka Bręk – Świtalska 203
 11. Przyrodnicze „Klub Przyrodnika”

środa

czwartek

14.25 – 15.20

13.40 – 14.25

Renata Kaczmarek
 12. Rękodzielnicze „Nitka i krzyżyk”

wtorek

12.35 – 13.30

Anna Szaj 8
 13. „MALI ARTYŚCI”

poniedziałek co 2 tygodnie

12.35 – 13.30

Dorota Kaczmarek
 14. Matematyczne

poniedziałek

14.35 – 15.20

Żywilla Umińska
 15. Gry karciane z tabliczką mnożenia

czwartek

13.40 – 14.40

Żywilla Umińska
 16. Językowe – j.angielski kl. 3

i 4

czwartek

11.35 – 12.35

Sylwia Sołtysiak
 17. Polonistyczne

piątek

11.50 – 12.35

Ewa Łysiak – Tupalska
 18. EXPLORER – zespół doświadczalno – badawczy

środa

13.30

Anna Owsiańska
 19. Zajęcia taneczne ZUMBA KIDS

wtorek

I gr. 12.45 – 13.30

II gr. 13.40 – 14.25

Monika Kasperczak
 20. Młodych Regionalistów

czwartek

środa

kl. V 12.45

kl. IV 13.40

Hanna Gmerek
 21. Historyczne

poniedziałek

środa

kl. V, VI

8.00 – 8.45

kl. IV, VI

13.40 – 14.25

Krzysztof Rybarczyk
 22. Religijne

poniedziałek,

wtorek (według potrzeb)

kl. V, VI

14.00

Honorata Niewiadomska
 23. Języka angielskiego

piątek

8.00 – 8.45

Natalia Kroma 1
 24. Czytelniczo – medialne

wtorek

12.45 – 13.30

Anna Kamińska
 25. AKOLADA – zespół wokalny

wtorek

14.25

Mateusz Hojan
 26. Matematyczne „Mały Pitagoras”

czwartek

13.40 – 14.25

Grażyna Szulc
 27. Misyjne

środa

13.40 – 14.25

Anna Szaj
 28. Matematyczne

poniedziałek

8.00 – 8.45

Marzena Michalska